Vizyonumuz

Asfalt makine ve ekipmanları sektöründe, Türkiye Avrupa ve tüm dünya için önde gelen makine üreticilerinden biri olabilmek, Kendi teknolojisini üreten, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile müşteri ihtiyaçlarına yön veren bir dünya markası haline gelmek. Sosyal ve çevresel sürdürebilirlik için, tüm paydaşlar ile uzun soluklu iş birliği içinde çalışmak. Dünyanın güvendiği ve saygı duyduğu Türk Asfalt Makina İmalat şirketi

Misyonumuz

Makine sektöründe, müşterilerimizin rekabet gücünü, uluslararası deneyimlerinin sonucunda oluşturduğu zengin ürün çeşitliliği, uzman çalışanları, güçlü Ar-Ge ve yalın üretim altyapısı ile arttırmaktır. Kullanıcılarımızı ve tüm müşterilerimizin makine ve ekipman yükünü üstlenerek, yenilikçi tasarımlarımızla onlara değer katmak.

Tarihçe

2019’de kurulan Fimak Asfalt Makina.; asfalt makinalarının üretimi, tasarımı ve imalat üzerine yoğunlaşmıştır. İvedik Osb Sanayi sitesinde kurulan şirketimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni yatırımlar ile 2022 yılında Ostim Osb taşımıştır. Kurulumundan bu yana standart olarak ürettiğimiz ekipmanlar dışında, Ar-Ge departmanımız sayesinde müşterilerimizden gelen isteklere göre de tasarım ve imalat yapmaktayız. Kısa zaman içerisinde sektöründe yurt içinde ve yurt dışında tanınmaya başlamıştır. Yurt içi pazarı kadar, yurt dışında da aktif olan firmamız tecrübeli yönetim ve mühendis kadrosuyla satış ağını her geçen gün genişletmektedir.
Yönetim

Yönetim kadrosu

Genel Müdür